Наши телефоны:
(096) 439-96-67
(063) 195-91-90
(099) 358-46-68
— давайте дружить

Стамбул - місто-легенда

13.11.2012, 11:41

Стамбул — один із центрів світового туризму, “Східна Перлина”; важливий морський порт, місто на семи горбах і двох материках; міст між Європою та Азією; столиця трьох колишніх імперій — Римської, Візантійської, Османської. Місто на протязі століть не раз змінювало культурну і архітектурну оболонку, нині це виняткова суміш Сходу і Заходу, яку не зустріти ні в одній країні світу!

Стамбул — скарбниця визначних історичних, релігійних, культурних пам'яток! Найбільш відомі туристичні об'экти Стамбулу: — храми і мечеті Стамбулу: Айя-Софія — храм Святої Софії, раніше патріарший православний собор, потім мечеті, нині — музей, всесвітньо відомий візантійський пам'ятник! На разі тут можна зустріти представників всіх релігій! Одні із символів Стамбулу: Мечеть Сулейманіє та найбільша мечеть міста - Мечеть Султана Ахмеда (“Блакитна Мечеть”)!

палаци та павільйони Стамбулу: Султанський палац — Палац Топкапи — резиденція султана і символ величної Імперії; центр релігії; місце де плелись інтриги, починались великі звершення, святкувались успіхи; та інші: Палац Долмабахче, Палац Бейлербей, Палац Текфур, Особняк Саіт Халім Паши, Павільйони Баб-і Алі, Алай Кёшк, Кючуксу Касри та комплекс мисливський павільйонів — павільйони Маслак.

— музеї Стамбулу: археологічний музей, морський музей, музей килимів, музей мозаїки, воєнний музей, музей турецького і ісламського мистецтва, музей іграшок, музей сучасного і печатного малюнку!

— Мініатюрк — парк Міні-Турція представляє макети всіх знаменитих пам'ятників і будівль, що є історичною і культурною спадщиною Турції. Більш ніж 50 архітектурних пам'яток всесвітньо відомих шедеврів знаходяться в цьому музеї на відкритому просторі на березі затоки Золотий Ріг!

— Цистерна Базиліка — таємниче підземне водосховище, підземна камера з 336 колонами, що є найбільшим і єдиним відкритим для відвідування із більш, ніж 70-ти водосховищ міста! В ході реставраційних робіт саме тут  на колонах були знайдені зображення містичних голов Медузи, з якими пов'язано безліч загадкових легенд!

— старовинні фонтани Стамбулу: фонтан султана Ахмета ІІІ , фонтан Топхане, Німецький фонтан — дійсно, архітектурні шедеври, кожен зі своєю цікавою історією!

— гучні Східні базари! Єгипетський базар, Сахафлар Чаршиси (книжковий базар), рибні базари Галатасарай та Сариєр, вуличні ринки і найвідоміший критий ринок — Капалі Чарши, Великий Стамбульський базар —комплекс-лабіринт, витвір Османського архітектурного мистецтва, більш ніж 4000 магазинів під одним дахом!Неможливо обійти увагою і квартал Чукурджума, відомий цікавими антикварними крамничками!

Бути в Стамбулі і не бути на Босфорі? Уявити Стамбул і Босфор одне без одного неможливо, Босфор — серце Стамбулу, що з'єднує затоку Золотий Ріг і  Чорне і Мармурове море. І приватні турецькі екскурсоводи, і туристичні агенції настійливо рекомендують прогулянку на кораблику по Босфору, де з келихом вина, можна спокійно відпочити, насолоджуючись незабутніми видами на фортеці, палаци і мечеті. Вночі Босфор виглядає ще більш казковим!

В Стамбулі, як в будь-якому мегаполісі, багатий вибір транспорту для проїзду по місту. Стамбул — одне з перших міст планети, де з'явилось метро, щоправда, метро в Стамбулі досить дивна підземна конструкція з трьох ліній, що не перетинаються, але цей вид транспорту є дуже важливим для міста. Популярні такі транспортні засоби, як долмуші (маршрутне таксі) і мініавтобуси. Найновіший транспортний засіб Стамбулу— метробус. На морі постійно курсують пароми, скоростні морські автобуси і моторні човни. Два мости через Босфор так само поєднуєть дві частини міста. Вигідно придбати магнітний білет “Акбіль”, що діє і в міських автобусах, і в трамваях і на паромах.

Стамбул — гідний подиву! Багатомільйонне місто (по даним останнього перепису населення в місті проживали 12 млн.людей, зараз ця цифра зросла до 15 млн.;стверджують, що зараз в Стамбулі проживає близько 20 млн.людей) є одним з найунікальніших в світі! Стамбул зберігає культурну спадщину минулого і з надією прямує у майбутнє; це місто, де пам'ятки історії, релігії та архітектури органічно доповнюються хмарочосами і діловими центрами. Всього декілька декорацій з повсякденного життя міста назавжди залишать Стамбул в вашому серці! 

Тури в Стамбул від SilkyWay! Подробиці в офісі компанії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поиск тура
967 грн.
Популярные направления

Новые комментарии

Последние отзывы
Екатерина
Дата публикации: 06.28.15

Недавно ездила в замечательній тур « В поисках приведений» с туроператором Сикл Вєй. Очень понравилось!!! Организация тура просто супер, нет притензий, так как экскурсионная программа...

Ирина Самолюк
Дата публикации: 06.28.15

Мне очень понравилась Винница!!!! Спасибо Силки Вей за организацию поездки!!! Было много интересных экскурсий, особенно впечатлил «Ретро музей». На счет фонтанов скажу, что это стоит раз увидеть...

Yana
Дата публикации: 08.17.15

Хочу поблагодарить сотрудников компании "Silky Way" за отличный тур, за отличный выходной день. Понравилась организация тура, особая благодарность менеджеру Анне за интересную экскурсию...

 

  •    

Вход на сайт